Dunabogdányi Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola

MENÜ

 Pedagógusaink 2019/2020-as tanévben

Kedves Szülők! A fogadóórákra bejelentkezni kizárólag a KRÉTA naplón keresztül van lehetőség, a kért időpont előtt legkésőbb 24 órával. A fogadóórák 16.00 órától 17.00 óráig tartanak.

Általános iskola

Név/e-mail

Tantárgy Fogadóóra
Lévai-Tóth Zsuzsanna
megbízott intézményvezető
angol  egyeztetés alapján
Vogel Norbert
intézményvezető helyettes
nemzetiségi német, népismeret
 egyezetés alapján
Bácsi-Nagy Edina napközi, tanító 4.b
hó 1. szerda
Deák Mariann tanító, fejlesztés, 1.osztályok napközi hó 1. szerda
Hajnali Anna tanító 3.b
 hó 1. szerda
Bozakovné Szikorszki Ildikó tanító 3.a
 hó 1. csütörtök
Baranyai Emese tanító 2.a
 hó 1. szerda
Kubisch Boglárka napközi 2. osztályok  hó 1. kedd
Trapp Mária tanító 4.a
 hó 1. csütörtök
Varga-Melcher Ágnes nemzetiségi tanító  hónap 2. csütörtök
Biczák Orsolya informatika, természetismeret,erkölcstan,
5.b osztályfőnök
 hó 1. kedd
Gábris Katalin tanítóv 1.a
 hó 1. kedd
Pásztor Annamária tanító 1.b, matematika  hó 1. kedd
Rudolf Sára tanító, nemzetiségi német
 hó 1. kedd
Tárnok Erna testnevelés, úszás, 6. osztályfőnök
 hó 1. hétfő
Kármánné Borosjenői Magdolna tanító 2.b
 hó 1. csütörtök
Vitéz Noémi tanító 3. osztályok napközi  
Hímer Anna magyar, 4.b. osztályfőnök
 hó 1. hétfő
Burger Ildikó testnevelés, földrajz, 8. osztályfőnök
 hó 1. hétfő
Mosolygó Apollónia német  hó 1. csütörtök
Székelyhidi- Csáforda Mónika magyar (6), napközi
 hó 1. kedd
Veller Gyöngyi angol, 5.a osztályfőnök
 hó 4. csütörtök
Bakos Judit matematika, fizika
 hó 4. szerda
Takács Orsolya nemzetiségi német, 7.b osztályfőnök
 hó 1. hétfő
Korgáné Lengyel Rita rajz, technika, tanulószoba
 hó 1. csütörtök
Németh Zoltán Richárd természetismeret, kémia, biológia, fizika
7.a osztályfőnök
 hó 1. kedd
Kuglics Zsuzsanna történelem, honismeret, tanulószoba
 hó 1. kedd
Orémusz Szilvia matematika  hó 1. szerda
Éliás-Szalay Ágnes ének  egyeztetés alapján
Polyákné Bodó Klára gyógypedagógus egyeztetés alapján
Dr. Kálmán József Mátyásné logopédus egyeztetés alapján
Bártfainé Borsodi Erzsébet fejlesztőpedagógus egyeztetés alapján
Temesi Dóra pszichológus egyeztetés alapján

Zeneiskola

Csereklye Dóra
szolfézs Dunabogdány és Leányfalu
 
Gányi István trombita  
Éliás-Szalay Ágnes hegedű Leányfalu  
Hámori Angelika zongora Leányfalu  
Oláh Indira
gordonka  
Orosz Attila klarinét, szaxofon, furulya  
Ott Magdolna zongora  
Ott Rezső trombita, furulya
 
Ott Rita hegedű  
Rebe-Bodnár Zita furulya, oboa Leányfalu/Dunabogdány  
Rixer Krisztián
ütő  
Szabó Ágnes
fuvola, furulya Leányfalu/Dunabogdány
 
dr.Szendi Emma hegedű
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asztali nézet