Dunabogdányi Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola

MENÜ

Az iskola tanulólétszáma 2019/2020-as tanév: 300

Frissítve 2019. szeptember 18.

osztály tanulók száma magántanuló tanító/osztályfőnök
1.a 21   Gábris Katalin
1.b 20   Pásztor Annamária
2.a 23   Baranyai Emese
2.b 23   Kármánné Borosjenői Magdolna
3.a 20   Bozakovné Szikorszki Ildikó
3.b 18   Hajnali Anna Mária
4.a 20   Trapp Mária
4.b 19   Hímer Anna
5.a. 22   Veller Gyöngyi
5.b. 22   Biczák Orsolya Éva
6. 29   Tárnok Erna
7.a 19   Németh Zoltán Richárd
7.b 19   Takács Orsolya
8. 25 1 Burger Ildikó
  300 1  

1.a osztály

Tanító: Gábris Katalin

  1. Csákó Csenge
  2. Friedrich Márk
  3. Gaál Márton
  4. Héder Bernadett
  5. Heves Hanga Borbála
  6. Horváth Ádám
  7. Kemper Liliána
  8. Kreisz Mór
  9. Láng Flórián
  10. Melcher Levente Zoltán
  11. Rábai Márk
  12. Rácz Laura
  13. Repárszky Richárd
  14. Rosu Lidia
  15. Rózsa Lili Nóra
  16. Rudolf András
  17. Schuszter Eliza
  18. Szabó Dániel
  19. Tófalvi Miranda
  20. Tóth Emese
  21. Vukovich Benedek

1.b osztály

Tanító: Pásztor Annamária

  1. Aiken-Murphy Liliy
  2. Bácsi Attila Levente
  3. Bakos Sára Borbála
  4. Bartos-Omori Amira
  5. Cselei András
  6. Deli Aida Anna
  7. Gulyás Luca Viktória
  8. Harmai Aisa Lotti
  9. Herr Benedek Mihály
  10. Herr Patrik
  11. Horváth Balázs
  12. Huszti Benjámin László
  13. István Klaudia
  14. Knáb Ajsa
  15. Korsós Gergő
  16. Nagy Soma Máté
  17. Petricevic Mirella
  18. Rebe Lénárd
  19. Szabó Milán
  20. Szabó-Zettler Péter

2.a osztály

Tanító: Baranyai Emese

  1. Breier Zsazsa Anna
  2. Csurgay Marcell
  3. Ferenci Zita
  4. Glied-Máté Áron
  5. Heleszta Gáspár
  6. Horváth Ábel Gergő
  7. Horváth Regő
  8. Károlyi Miklós
  9. Kiss Levente
  10. Klemm Ferenc Boldizsár
  11. Kovács Petra Zita
  12. Kristóf Karina
  13. Lakatos Ádám
  14. Láng Márton
  15. Mály Máté
  16. Melcher Gergő András
  17. Németh Vince
  18. Paksai Zsombor
  19. Pontyos Rea
  20. Rittinger Gréti Erzsébet
  21. Simon Máté
  22. Spanisberger Máté Alex
  23. Spanisberger Zoé

2.b osztály

Tanító: Kármánné Borosjenői Magdolna

  1. Ádám András
  2. Aiken-Murphy Éva
  3. Babály Ágnes
  4. Balogh Dominik Ferenc
  5. Bereczki Lara
  6. Bonifert Zita
  7. Csányi Blanka Julianna
  8. Csuka Jádé Boglárka
  9. Eleso Adia Illangó
  10. Halmi Réka
  11. Herr Ármin
  12. Jánosi Tímea
  13. Jeles Krisztina
  14. Koncz-Liebe Ábel
  15. Konecsni Simon
  16. Láng Benedek
  17. Liebhart Donát
  18. Magyari Benett
  19. Kis Málna
  20. Radics Zsolna
  21. Rákóczi Hanna
  22. Szabó Hunor Magor
  23. Sztraka Levente

3.a osztály

Tanító: Bozakovné Szikorszki Ildikó

  1. Bakos Lia
  2. Borsos Botond
  3. Csányi András Gyula
  4. Cseh Ákos
  5. Csizmadia Katalin Jázmin
  6. Csizmadia Viktória Ilona
  7. Gulyás Gergely
  8. Harmai Dávid Zsolt
  9. Herr Martin
  10. Hock Heidi Márta
  11. István Dominika
  12. Kinál Zoé
  13. Králik Balázs Zsolt
  14. Kreisz Zselyke Zsuzsanna
  15. Nagy Bence Mátyás
  16. Nagy Krisztián
  17. Pintér Csaba Levente
  18. Rózsa Viktória
  19. Szabados Gáspár
  20. Vágó Imre

3.b osztály

Tanító: Hajnali Anna

  1. D. Nagy Noel
  2. Danka- Knáb Mihály
  3. Dobos Izabella
  4. Farkas Fanni
  5. Gál Boróka
  6. Gulyás Dávid Krisztián
  7. Heves Hunor
  8. Kammerer Hanna
  9. Libus Eszter
  10. Liptai Lili
  11. Mészáros Bende
  12. Potássy Tamás János
  13. Rábai Máté
  14. Rokfalusy Ákos Mihály
  15. Rokfalusy Réka Mária
  16. Sándor Lilla Mária
  17. Szabó Orsolya
  18. Tóth Endre Tamás

4.a osztály

Tanító: Trapp Mária

  1. Farkas Balázs
  2. Félegyházi Gergely
  3. Földes Lilla
  4. Gutbrod Erik
  5. Havranek Ákos
  6. Horváth Gergő
  7. Juhász Merilin Hilda
  8. Klemm Janka Viola
  9. Komjáthy Nóra
  10. Lakatos Regina
  11. Lang Ottó
  12. Matók Bence
  13. Radics Zalán
  14. Rákóczi Levente
  15. Rebe Levente
  16. Szabó Dominik
  17. Szentivánszky Zoárd
  18. Tihanyi Lilla
  19. Tihanyi Noémi
  20. Vogel Kira

4.b osztály

Tanító: Hímer Anna

  1. Benyó Levente
  2. Borda-Légrádi Koppány
  3. Csurgay Mihály
  4. Eszteró Bálint Barna
  5. Friedrich Benjámin
  6. Giliga Kristóf
  7. Herr Tamara Borbála
  8. Herr Zalán
  9. Mészáros Nóra
  10. Palotai Roland
  11. Rebe Lóránt Lajos
  12. Rebe Simon
  13. Sárosi Balázs
  14. Serczel Ákos
  15. Szabó Kálmán
  16. Toldi Tamara Katalin
  17. Tóth Dominik
  18. Varga Károly
  19. Verebes Hanna Laura

 

5.a osztály

Tanító: Veller Gyöngyi

  1. Bácsi Olivér
  2. Darányi Márk
  3. Dubniczki Vivien
  4. Ézsiás József Hunor
  5. Felföldi János
  6. Ferenczi Noémi
  7. Ferenczi Márk
  8. Fridrich Dóra
  9. Gál Bíborka
  10. Hack Milán Zoltán
  11. Jeles Nóra
  12. Kanczler Boglárka
  13. Kinál Nándor
  14. Láng Diána
  15. Liebhardt Bernát
  16. Peredi Dániel
  17. Ritzl Zsanett
  18. Ritzl Zsófia
  19. Rovnyai János
  20. Szabó Rebeka Jázmin
  21. Szűcs Noémi
  22. Tófalvi Dzsenifer Mercédesz

5.b osztály

Tanító: Biczák Orsolya Éva

  1. Anka Luca
  2. Benkő Sámuel
  3. Bereszki Rajmond
  4. Ferenci Csilla
  5. Harmai Bence Dániel
  6. Jánosi Dániel
  7. Koncz-Liebe Fanni
  8. Kovács Virág
  9. Leschinszky Dóra
  10. Lévai Borka
  11. Németh Linda
  12. Petricevic Maximilian
  13. Radics Tamás Örs
  14. Rákóczi Kitti
  15. Srauf Máté Zsolt
  16. Spanisberger Milán
  17. Szabó Csenge
  18. Szmutni Péter Temes
  19. Thébesz Ágoston
  20. Tóth Katalin
  21. Tóth Lajos
  22. Tóth Zsolt Nimród

6. osztály

Osztályfőnök: Tárnok Erna

  1. Ács Vanda
  2. Alvincz Anna Flóra
  3. Balogh Olivér Marcell
  4. Benyó Tamás Gábor
  5. Bicskei Annamária
  6. Bonifert Angéla
  7. Borbás Virág
  8. Csákó Gábor
  9. Csereklye Alíz
  10. Elsik Noel
  11. Farkas Vivien Cintia
  12. Gizella András
  13. Gutbrod Réka
  14. Herr Gréta
  15. István Anita Virág
  16. Kanala József Endre
  17. Konecsni Máté
  18. Kovács Julianna
  19. Králik Zsófia Liliána
  20. Krisztandl Dominik
  21. Liptai Rozina
  22. Nagy Márton
  23. Repárszky Pál
  24. Rusu Zsolt
  25. Serczel Bálint
  26. Szabó Viktória
  27. Tihanyi tímea
  28. Tompa Gyula Mihály
  29. Vogel Máté

7.a. osztály

Tanító: Németh Zoltán Richárd

  1. Bicskei András
  2. Balogh Réka Evelin
  3. Dobos Antónia
  4. Fodor Bence Krisztofer
  5. Gizella Vilmos
  6. Gräff Levente
  7. Hajós Viktor Marcell
  8. Herczog Máté
  9. Herr Noémi
  10. Komáromi Panna
  11. Oláh Ferenc József
  12. Palotai Vivien
  13. Rákos Zsigmond Péter
  14. Tamási Zalán Levente
  15. Tamási Zsófia Boglárka
  16. Tóth Barnabás
  17. Varga Szilvia Bernadett
  18. Verebes Gábor Rómeó
  19. Zeller Márton Gábor

7.b. osztály

Tanító: Takács Orsolya

  1. Anka Lili Tünde
  2. Bálint Erik
  3. Bednár Balázs
  4. Benkő Míra
  5. Breier Mici Bori
  6. Bruder Krisztofer
  7. Busch Tamás
  8. Farkas Roland
  9. Fridrich Lea
  10. Gőgös Gréta
  11. Heleszta Hanka
  12. Kapi Villő
  13. Klemm Viktória
  14. Kulcsár Márton
  15. Lénárt Balázs
  16. Mészáros Balázs György
  17. Pálfi Kristóf Benjámin
  18. Rudolfi Laura
  19. Spanisberger Erik Milán

8. osztály

Tanító: Burger Ildikó

  1. Ács Bence
  2. Bánlaki Anna
  3. Bánlaki Nóra
  4. Czirják Álmos Mátyás
  5. Csereklye András Sándor
  6. Csereklye Lili
  7. Csorba Márk
  8. Földes Anna
  9. Gizella Ivett
  10. Heier Boldizsár
  11. Herr Barnabás Márk
  12. Imre Szabolcs
  13. Karakas Péter
  14. Keller Zsófia
  15. Lakatos Mária
  16. Mészáros Zsombor
  17. Nagy Jázmin
  18. Rebe Johanna
  19. Schilling Péter magántanuló
  20. Síklaki-Sólyom Borka
  21. Szabó Alexandra
  22. Sztraka Bendegúz
  23. Vaczó Viktória
  24. Vasas Dorka
  25. Zlatzky Lilla Andrea

 

 Tanulmányaikat szüneteltető, külföldön tanuló diákok

  1. Agatics Gréta
  2. Balla Kristóf
  3. Básti Bianka Blanka
  4. Mayer Marianna
  5. Nagy Dávid

 

 

Asztali nézet