Dunabogdányi Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola

MENÜ

Az iskola tanulólétszáma 2018/2019-es tanév: 292

Frissítve 2018. október 1.

osztály tanulók száma magántanuló tanító/osztályfőnök
1.a 22   Baranyai Emese
1.b 21   Kármánné Borosjenői Magdolna
2.a 20   Bozakovné Szikorszki Ildikó
2.b 19   Hajnali Anna
3.a 21   Trapp Mária
3.b 21   Bácsi-Nagy Edina
4.a 23   Gábris Katalin
4.b 26 2
Pásztor Annamária
5. 27   Tárnok Erna
6.a 20   Németh Zoltán Richárd
6.b 18   Takács Orsolya
7. 27   Burger Ildikó
8.a 14   Veller Gyöngyi
8.b 16   Biczák Orsolya
  292 2  

1.a osztály

Tanító: Baranyai Emese

  1. Babály Ágnes
  2. Csurgay Marcell
  3. Ferenci Zita
  4. Glied-Máté Áron
  5. Horváth Ábel Gergő
  6. Horváth Regő
  7. Károlyi Miklós
  8. Kiss Levente
  9. Klemm Ferenc Boldizsár
  10. Kovács Petra Zita
  11. Kristóf Karina
  12. Lakatos Ádám
  13. Láng Márton
  14. Mály Máté
  15. Melcher Gergő András
  16. Németh Vince
  17. Paksai Zsombor
  18. Pontyos Rea
  19. Rittinger Gréti Erzsébet
  20. Spanisberger Máté Alex
  21. Spanisberger Zoé
  22. Takács Boglárka

1.b osztály

Tanító: Kármánné Borosjenői Magdolna

  1. Ádám András
  2. Bonifert Zita
  3. Csányi Blanka Julianna
  4. Csuka Jádé Boglárka
  5. Eleso Adia Illangó
  6. Halmi Réka
  7. Herr Ármin
  8. Jánosi Tímea
  9. Jeles Krisztina
  10. Koncz-Liebe Ábel
  11. Konecsni Simon
  12. Láng Benedek
  13. Láng Benedek
  14. Liebhart Donát
  15. Magyari Benett
  16. Kis Málna
  17. Radics Zsolna
  18. Rákóczi Hanna
  19. Repárszky Richárd
  20. Szabó Hunor Magor
  21. Sztraka Levente

2.a osztály

Tanító: Bozakovné Szikorszki Ildikó

  1. Bakos Lia
  2. Borsos Botond
  3. Csányi András Gyula
  4. Cseh Ákos
  5. Gulyás Gergely
  6. Harmai Dávid Zsolt
  7. Herr Martin
  8. Hock Heidi Márta
  9. Kinál Zoé
  10. Králik Balázs Zsolt
  11. Kreisz Zselyke Zsuzsanna
  12. Nagy Bence Mátyás
  13. Nagy Krisztián
  14. Pintér Csaba Levente
  15. Pokorny Csenge
  16. Schillerwein Bianka
  17. Schillerwein Blanka
  18. Szabados Gáspár
  19. Rózsa Viktória
  20. Vágó Imre

2.b osztály

Tanító: Hajnali Anna

  1. D. Nagy Noel
  2. Danka- Knáb Mihály
  3. Dobos Izabella
  4. Farkas Fanni
  5. Gál Boróka
  6. Gulyás Dávid Krisztián
  7. Heleszta Gáspár
  8. Heves Hunor
  9. Kammerer Hanna
  10. Libus Eszter
  11. Liptai Lili
  12. Mészáros Bende
  13. Potássy Tamás János
  14. Rábai Máté
  15. Rokfalusy Ákos Mihály
  16. Rokfalusy Réka Mária
  17. Sándor Lilla Mária
  18. Szabó Eszter
  19. Tóth Endre Tamás

3.a osztály

Tanító: Trapp Mária

  1. Farkas Balázs
  2. Félegyházi Gergely
  3. Földes Lilla
  4. Gutbrod Erik
  5. Havranek Ákos
  6. Horváth Gergő
  7. Juhász Merilin Hilda
  8. Klemm Janka Viola
  9. Komjáthy Nóra
  10. Lakatos Regina
  11. Lang Ottó
  12. Matók Bence
  13. Radics Zalán
  14. Rákóczi Levente
  15. Rebe Levente
  16. Szabó Dominik
  17. Szentivánszky Zoárd
  18. Tihanyi Lilla
  19. Tihanyi Noémi
  20. Vogel Kira

3.b osztály

Tanító: Bácsi- Nagy Edina

  1. Benyó Levente
  2. Borda-Légrádi Koppány
  3. Csurgay Mihály
  4. Eszteró Bálint Barna
  5. Friedrich Benjámin
  6. Giliga Kristóf
  7. Herr Tamara Borbála
  8. Herr Zalán
  9. Mészáros Nóra
  10. Palotai Roland
  11. Rebe Lóránt Lajos
  12. Rebe Simon
  13. Sárosi Balázs
  14. Serczel Ákos
  15. Szabó Kálmán
  16. Toldi Tamara Katalin
  17. Tóth Dominik
  18. Török Iringó
  19. Varga Károly
  20. Verebes Hanna Laura

 

4.a osztály

Tanító: Gábris Katalin

  1. Bácsi Olivér
  2. Darányi Márk
  3. Dubniczki Vivien
  4. Ézsiás József Hunor
  5. Felföldi János
  6. Ferenczi Noémi
  7. Ferenczi Márk
  8. Fridrich Dóra
  9. Gál Bíborka
  10. Hack Milán Zoltán
  11. Jeles Nóra
  12. Kanczler Boglárka
  13. Kinál Nándor
  14. Láng Diána
  15. Liebhardt Bernát
  16. Peredi Dániel
  17. Ritzl Zsanett
  18. Ritzl Zsófia
  19. Rovnyai János
  20. Szabó Rebeka Jázmin
  21. Szabó Zalán
  22. Szűcs Noémi
  23. Tófalvi Dzsenifer Mercédesz

3.b osztály

Tanító: Pásztor Annamária

  1. Anka Luca
  2. Benkő Sámuel
  3. Bereszki Rajmond
  4. Ferenci Csilla
  5. Harmai Bence Dániel
  6. Jánosi Dániel
  7. Koncz-Liebe Fanni
  8. Kovács Virág
  9. Leschinszky Dóra
  10. Lévai Borka
  11. Matók Ágnes
  12. Németh Linda
  13. Nikl Gergely
  14. Pászty Dániel Márk
  15. Petricevic Maximilian
  16. Pontyos Jakab
  17. Radics Tamás Örs
  18. Rákóczi Kitti
  19. Spanisberger Milán
  20. Sólyom Kevin
  21. Szabó Csenge
  22. Szmutni Péter Temes
  23. Thébesz Ágoston
  24. Tóth Katalin
  25. Tóth Lajos
  26. Tóth Zsolt Nimród

5. osztály

Osztályfőnök: Tárnok Erna

  1. Ács Vanda
  2. Alvincz Anna Flóra
  3. Benyó Tamás Gábor
  4. Bicskei Annamária
  5. Bonifert Angéla
  6. Csákó Gábor
  7. Csereklye Alíz
  8. Farkas Vivien Cintia
  9. Gizella András
  10. Gutbrod Réka
  11. Herr Gréta
  12. István Anita Virág
  13. Kanala József Endre
  14. Konecsni Máté
  15. Kovács Julianna
  16. Králik Zsófia Liliána
  17. Krisztandl Dominik
  18. Liptai Rozina
  19. Nagy Márton
  20. Repárszky Pál
  21. Rusu Zsolt
  22. Serczel Bálint
  23. Szabó Viktória
  24. Tihanyi tímea
  25. Tompa Gyula Mihály
  26. Vogel Máté

6.a. osztály

Tanító: Németh Zoltán

  1. Bicskei András
  2. Bubán Bátor István
  3. Dobos Antónia
  4. Félegyházi Jolánta
  5. Fodor Bence Krisztofer
  6. Gizella Vilmos
  7. Gräff Levente
  8. Hajós Viktor Marcell
  9. Halmi Dóra
  10. Herczog Máté
  11. Herr Noémi
  12. Komáromi Panna
  13. Oláh Ferenc József
  14. Palotai Vivien
  15. Rákos Zsigmond Péter
  16. Tóth Barnabás
  17. Tóth Csaba Ferenc
  18. Varga Szilvia Bernadett
  19. Verebes Gábor Rómeó
  20. Zeller Márton Gábor

6.b. osztály

Tanító: Takács Orsolya

  1. Anka Lili Tünde
  2. Bálint Erik
  3. Bednár Balázs
  4. Birkás Anna
  5. Bruder Krisztofer
  6. Busch Tamás
  7. Farkas Roland
  8. Fridrich Lea
  9. Gőgös Gréta
  10. Heleszta Hanka
  11. Kapi Villő
  12. Klemm Viktória
  13. Kulcsár Márton
  14. Lénárt Balázs
  15. Mészáros Balázs György
  16. Pálfi Kristóf Benjámin
  17. Rudolfi Laura
  18. Spanisberger Erik Milán

7. osztály

Tanító: Burger Ildikó

  1. Ács Bence
  2. Bánlaki Anna
  3. Bánlaki Nóra
  4. Czirják Álmos Mátyás
  5. Csereklye András Sándor
  6. Csereklye Lili
  7. Csorba Márk
  8. Földes Anna
  9. Gizella Ivett
  10. Heier Boldizsár
  11. Heim Vivien
  12. Herr Barnabás Márk
  13. Imre Szabolcs
  14. Karakas Péter
  15. Keller Zsófia
  16. Lakatos Mária
  17. Mészáros Zsombor
  18. Nagy Jázmin
  19. Rebe Johanna
  20. Schilling Péter
  21. Síklaki-Sólyom Borka
  22. Szabó Olivér
  23. Szabó Szófia
  24. Sztraka Bendegúz
  25. Vaczó Viktória
  26. Vasas Dorka
  27. Zlatzky Lilla Andrea

 

8.a osztály

Osztályfőnök: Szabóné Veller Gyöngyi

  1. Alvincz Botond
  2. Bálint Henrik
  3. Fazakas Bernadett
  4. Gombkötő Vivien
  5. Kalanyos Szilvia
  6. Lénárt Ramóna
  7. Marton Dávid
  8. Pelva Écska
  9. Szabó Botond
  10. Szabó Soma
  11. Szücs Roland
  12. Vajda Réka
  13. Varga Mária
  14. Vécsey Richárd

 

8.b osztály

Osztályfőnök: Biczák Orsolya

  1. Budenszki Dávid
  2. Csákó Dorina
  3. Dobai Dénes
  4. Garas Sára
  5. Havranek Tekla
  6. Karakas Koppány
  7. Králik Dorottya Brigitta
  8. Lakatos Tamás
  9. Mátyási Bianka
  10. Miklós Bence
  11. Rudolfi Emma
  12. Szakállas Kinga
  13. Szakállas Nikolett
  14. Szakállas Tímea
  15. Szávoly Szilveszter
  16. Takács Roland

 

8. osztály

Osztályfőnök: Tárnok Erna

  1. Alvincz Bernadett
  2. Alvincz Márk András
  3. Busch Alexandra
  4. Czirják András Mihály
  5. Csellár Márk Bendegúz
  6. Csereklye Liliána Szonja
  7. Csubák Fanni
  8. Erdei Kitti
  9. Farkasdi Tamás
  10. Gombkötő Viktor
  11. Hornos Gergő
  12. István Bálint
  13. Kammerer Edina
  14. Klein Tamás
  15. Nagy Violetta magántanuló
  16. Pásztor Zita
  17. Rossol Dzsenifer
  18. Rosu Diána
  19. Schilling Nikolett
  20. Schubert Anna
  21. Serczel Vanessza
  22. Sztraka Szonja
  23. Szűcs Dániel Gábor
  24. Teiszler Tamás
  25. Tóth Krisztián
  26. Varga Zsolt

 

Tanulmányaikat szüneteltető külföldön tanuló diákok

  1. Básti Bernadett
  2. Básti Bianka Blanka
  3. Surányi Gergely
  4. Agatics Gréta
  5. Balla Kristóf
  6. Balla Dávid
  7. Mayer Marianna

 

 

Asztali nézet